Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Wilno: Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne

  • Opublikowano
    11/11/2017
  • Termin
    19/12/2017
  • Otwarcie ofert
    19/12/2017
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VšĮ Centro poliklinika
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33130000 Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
34
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Pirkimo objektas – medžiagos, instrumentai ir kitos priemonės, naudojamos odontologijoje (toliau – prekės). Pirkimas yra skirstomas į 34 pirkimo dalis. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymą vienai, kelioms arba visoms pirkimo dalims. Kiekvienai pirkimo daliai gali būti sudaroma atskira pirkimo sutartis. Privaloma pasiūlyti visą prašomą pirkimo dalies kiekį ir asortimentą. Nepilnos apimties ar asortimento pirkimo dalis bus atmesta.
Pirkimo objektų kodai pagal Bendrąjį viešųjų pirkimų žodyną: 33130000-0 „Stomatologijos ir subspecialybių instrumentai ir prietaisai“; 33131300-0 „Vienkartiniai stomatologiniai instrumentai“; 33141800-8 „Stomatologinės medžiagos“, 33141840-0 „Stomatologinės kraujo stabdymo priemonės“; 33141850-3 „Burnos ertmės higienos priemonės“.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: VšĮ Centro poliklinika
Krajowy numer ewidencyjny: 125873515
Adres pocztowy: Pylimo g. 3
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT011
Kod pocztowy: 01117
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Nika Lipaj
Główny adres: http://www.pylimas.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=368978&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/12/2017 09:45
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.