Publications Office of the EU
Rumunia-Timisoara: Usługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Timisoara: Usługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot

  • Opublikowano
    18/09/2014
  • Termin
    11/11/2014
  • Odaítélve
    17/12/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO424 Timiş
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85323000 Usługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,543,429.96 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,541,513.50 RON
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Delegarea gestiunii serviciului pentru gestionarea cainilor fara stapan din municipiul Timisoara prin concesiune, in conformitate cu cerintele impuse prin documentatia de atribuire.
Valoarea totala estimata a contractului (pe 3 ani) este de 3 543 429,96 RON fara TVA, din care 168 734,76 RON fara TVA reprezinta valoarea pentru situatii diverse si neprevazute.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
3,543,429.96 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,541,513.50 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SC Danyflor SRL
Adres pocztowy: DN 59 km 12+200 m, jud. Timis
Miejscowość: Sag
Kod pocztowy: 307395
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.