Publications Office of the EU
Polska-Gdańsk: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Gdańsk: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

  • Opublikowano
    15/11/2021
  • Termin
    15/12/2021
  • Otwarcie ofert
    15/12/2021
  • Odaítélve
    31/01/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
448,004.06 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
287,560.98 PLN
Numer referencyjny oferty
44/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki Opel dla Wydziału Transportu KWP w Gdańsku.Zakup będzie realizowany przez 24 miesiące od podpisania umowy.Realizacja dostaw będzie przebiegać etapowo, sukcesywnie w miarę potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczany asortyment, jednakże nie krótszej niż gwarancja producenta wyrobu. Termin gwarancji liczony będzie od dnia dostarczenia asortymentu.W przypadku stwierdzenia w okresie gwarancji wad jakościowych w dostarczonym asortymencie.Wykonawca zobowiązany jest do wymiany części na wolną od wad w terminie nie dłuższym niż14 dni licząc od dnia złożenia reklamacji na koszt Wykonawcy.Termin płatności - 30 dni od daty dostarczenia faktury. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Adres pocztowy: ul. Okopowa 15
Miejscowość: Gdańsk
Kod NUTS: PL
Kod pocztowy: 80-819
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Sekcja Zamówień Publicznych KWP w Gdańsku, ul. Biskupia 23, 80-875 Gdańsk
Główny adres: http://pomorska.policja.gov.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/12/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
448,004.06 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
287,560.98 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Inter Cars SA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy:
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.