Publications Office of the EU
Niemcy-Erfurt: Usługi lotnicze i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Erfurt: Usługi lotnicze i podobne

  • Opublikowano
    31/05/2021
  • Termin
    08/07/2021
  • Otwarcie ofert
    08/07/2021
  • Odaítélve
    20/07/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ThüringenForst – Anstalt öffentlichen Rechts
Miejsce realizacji
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60440000 Usługi lotnicze i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
231,589.68 EUR
Numer referencyjny oferty
8012-D-400-2021-0014
Opis

Zur Kompensation von Säureeinträgen in den Waldboden sollen im Bereich des Thüringer Forstamts Frauenwald gelegene Waldkomplexe des Staatswaldes Thüringen mit einer Gesamtfläche von 921,2 ha im Herbst 2021 im Wege der aviotechnischen Ausbringung erdfeuchten kohlensauren Magnesiumkalks gekalkt werden.
Der Zuschlag erfolgt auf das wirtschaftlichste Angebot, wobei der niedrigste Angebotspreis ausschlaggebend ist. Näheres hierzu ist der Leistungsbeschreibung zu entnehmen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=393967
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/07/2021 09:01
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
231,589.68 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Deutsche Heli Forst GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Iserlohn
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.