Publications Office of the EU
Niemcy-Ruhstorf a.d. Rott: Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Ruhstorf a.d. Rott: Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

  • Opublikowano
    09/07/2021
  • Termin
    15/08/2021
  • Otwarcie ofert
    16/08/2021
  • Odaítélve
    23/09/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Markt Ruhstorf
Miejsce realizacji
NUTS code: DE228 Passau, Landkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE228 Passau, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45332400 Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
160,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
170,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Typische Sanitärinstallation mit Verrohrung für Gaststätte, Veranstaltungssaal mit Lüftung und Nutzungsräumen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EuBekVuUrl?z_param=224502
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/08/2021 14:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
160,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
170,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Eschrich Versorgungstechnik GmbH
Adres pocztowy: Laimgrub 17
Miejscowość: Passau
Kod pocztowy: 94034
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.