Publications Office of the EU
Republika Czeska-Hradec Králové: Usługi inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Hradec Králové: Usługi inżynieryjne

  • Opublikowano
    06/10/2017
  • Termin
    13/11/2017
  • Otwarcie ofert
    13/11/2017
  • Odaítélve
    14/02/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Královéhradecký kraj
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
19,500,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,950,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb při realizaci stavby dle projektových dokumentací s názvem „Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s. – I. Etapa“ a „Příprava území pro uložení zeminy, opěrná stěna a oplocení, horní nemocnice Náchod“.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Královéhradecký kraj
Krajowy numer ewidencyjny: 70889546
Adres pocztowy: Pivovarské náměstí 1245
Miejscowość: Hradec Králové
Kod NUTS: CZ052
Kod pocztowy: 500 03
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: JUDr. Jana Blezzardová
Główny adres: http://www.kr-kralovehradecky.cz/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/11/2017 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
19,500,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,950,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Sudop Praha a.s.
Adres pocztowy: Olšanská 2643/1a
Miejscowość: Praha 3
Kod pocztowy: 130 80
Kraj: CZE

Oficjalna nazwa: Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o.
Adres pocztowy: nám. Československé armády 37
Miejscowość: Jaroměř
Kod pocztowy: 551 01
Kraj: CZE

Oficjalna nazwa: Realstav MB spol. s r.o.
Adres pocztowy: Klaudiánova 124/7
Miejscowość: Mladá Boleslav
Kod pocztowy: 293 01
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.