Publications Office of the EU
“Изготвяне на инвестиционен проект във фаза Работен проект и упражняване на авторски надзор по време на изпълнение на строителните и монтажни работи за обект: „Прилагане на мерки за повишаване на енергийната ефективност в Сграда за научна и проектантска дейност - Блок 11, собственост на БАН, находяща се в гр. София, ул. „Акад. Георги Бончев“, Научен комплекс на БАН - IV км“ - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

“Изготвяне на инвестиционен проект във фаза Работен проект и упражняване на авторски надзор по време на изпълнение на строителните и монтажни работи за обект: „Прилагане на мерки за повишаване на енергийната ефективност в Сграда за научна и проектантска дейност - Блок 11, собственост на БАН, находяща се в гр. София, ул. „Акад. Георги Бончев“, Научен комплекс на БАН - IV км“

  • Opublikowano
    30/05/2024
  • Termin
    08/07/2024
  • Otwarcie ofert
    09/07/2024
  • Odaítélve
    06/03/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
БЪЛГАРСКА АКАДЕМИЯ НА НАУКИТЕ
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
389953
Opis

Предметът на обществената поръчка е Изготвяне на инвестиционен проект във фаза Работен проект и упражняване на авторски надзор по време на изпълнение на строителните и монтажни работи за обект: „Прилагане на мерки за повишаване на енергийната ефективност в Сграда за научна и проектантска дейност - Блок 11, собственост на Българската академия на науките, находяща се в гр. София, ул. „Акад. Георги Бончев“, Научен комплекс на БАН - IV км. Обществената поръчка има за цел да бъде избран Изпълнител Проектант за изпълнение на посочените дейности. Работният проект трябва да съдържа следните проектни части: Част Архитектурна; Част Конструктивна; Част Електрическа; Част Отопление и вентилация; Част ВиК; Част Геодезия; Част Енергийна ефективност; Част Пожарна безопасност; Част План за безопасност и здраве /ПБЗ/; Част План за управление на строителните отпадъци /ПУСО/; Част Сметна документация. По преценка на Изпълнителя могат да бъдат добавяни и други части на инвестиционните проекти, необходими за изпълнението на предмета на поръчката и за издаване на Разрешение за строеж. РЗП (Разгъната Застроена Площ) на Сградата: 9 502 кв.м.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/389953
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://app.eop.bg/today/389953
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/07/2024 14:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Критерият за възлагане на поръчката е „най-ниска цена” по чл.70, ал. 2, т. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП).
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: МЗ ПРОЕКТ ЕООД
Adres pocztowy:
Miejscowość: гр. София
Kod pocztowy: 1680
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.