Publications Office of the EU
Hiszpania-Gerona: Bitum - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Hiszpania-Gerona: Bitum

  • Opublikowano
    05/01/2018
  • Termin
    12/02/2018
  • Odaítélve
    10/05/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Diputació de Girona
Miejsce realizacji
NUTS code: ES512 Girona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES512 Girona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44113610 Bitum
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
649,600.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
324,800.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2017/7512
Opis

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
649,600.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
324,800.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.