Publications Office of the EU
Włochy-Troina: Roboty w zakresie budowy dróg - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Troina: Roboty w zakresie budowy dróg

  • Opublikowano
    11/11/2016
  • Termin
    20/12/2016
  • Otwarcie ofert
    23/01/2017
  • Odaítélve
    06/06/2017
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Miejsce realizacji
NUTS code: ITG16 Enna
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
196,736.59 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
151,351.42 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Comune di Troina
Adres pocztowy: Via Conte Ruggero 4
Miejscowość: Troina
Kod pocztowy: 94018
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Chiavetta Irene
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/01/2017 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
196,736.59 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
151,351.42 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Asero Costruzioni Srl
Adres pocztowy: Via IV Traversa 99
Miejscowość: Belpasso
Kod pocztowy: 95032
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.