Publications Office of the EU
Polska-Kielce: Aparaty ultrasonograficzne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kielce: Aparaty ultrasonograficzne

  • Opublikowano
    25/04/2019
  • Termin
    30/05/2019
  • Otwarcie ofert
    30/05/2019
  • Odaítélve
    21/06/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL721 Kielecki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33112200 Aparaty ultrasonograficzne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
554,351.85 PLN
Numer referencyjny oferty
EZ/ZP/54/2019/EK
Opis

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatu USG 3D dla potrzeb Kliniki Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2019 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
554,351.85 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy:
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.