Publications Office of the EU
Szwecja-Alingsås: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Alingsås: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

  • Opublikowano
    03/05/2018
  • Termin
    03/06/2018
  • Odaítélve
    04/06/2018
  • Otwarcie ofert
    04/06/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Alingsås kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
14,400,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
2017.762 KS
Opis

Skolskjuts för grundskola och gymnasium.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afixmfmlwd&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/06/2018 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
14,400,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Taxi Alingsås Aktiebolag
Adres pocztowy: Järnvägsallén
Miejscowość: Alingsås
Kod pocztowy: 441 30
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.