Publications Office of the EU
Raumlufttechnische Anlagen nach DIN 18379 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Raumlufttechnische Anlagen nach DIN 18379

  • Opublikowano
    10/09/2024
  • Termin
    05/11/2024
  • Otwarcie ofert
    05/11/2024
  • Odaítélve
    24/12/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Stadt Göttingen
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE91C Göttingen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,261,563.60 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
956,698.75 EUR
Numer referencyjny oferty
126_2024
Opis

Installation der Raumlufttechnische Anlagen nach DIN 18379 für den Erweiterungsneubau des Otto-Hahn-Gymnasiums Carl-Zeiss-Str. 6 , 37081 Göttingen- wesentliche Ausführungsarbeiten sind: -4 Stck Lüftungsgeräte 1x1000/ 2x5000 und 1x25000m³/h; -2069 m² Lüftungskanal, Stahl-verzinkt, eckig; -866m² Lüftungskanal F90; Wärme- und Schwitzwasserdämmung; -110 Stck Luftauslässe; 118 Volumenstromregler; -37 Stck Brandschutzklappen -Werk- und Montageplanung -Wartungsleistungen für die installierten Anlagen für die Dauer der Gewährleistung

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.meinauftrag.rib.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/11/2024 10:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: Zuschlagskriterium ist die niedrigste wertbare Angebotsendsumme.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
1,261,563.60 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
956,698.75 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Heiztechnik Mühlhausen GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Mühlhausen
Kod pocztowy: 99974
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.