Publications Office of the EU
Austria-Salzburg: Wozy strażackie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Austria-Salzburg: Wozy strażackie

  • Opublikowano
    03/05/2019
  • Termin
    24/06/2019
  • Otwarcie ofert
    24/06/2019
  • Odaítélve
    19/08/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landesfeuerwehrverband Salzburg
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT Österreich
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144210 Wozy strażackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
759,768.00 EUR
Numer referencyjny oferty
589/2018
Opis

DLA(K)A 23-12 für FF Altenmarkt.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Landesfeuerwehrverband Salzburg
Krajowy numer ewidencyjny: 0
Adres pocztowy: Karolingerstraße 30
Miejscowość: Salzburg
Kod NUTS: AT
Kod pocztowy: 5020
Kraj: AUT
Główny adres: www.lfv-sbg.at
Drogą elektroniczną:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/65305
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/06/2019 13:31
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
759,768.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Rosenbauer Ges.m.b.H.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Leonding
Kod pocztowy: 4060
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.