Publications Office of the EU
Niemcy-Bonn: Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Bonn: Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

  • Opublikowano
    31/08/2018
  • Termin
    04/10/2018
  • Otwarcie ofert
    04/10/2018
  • Odaítélve
    04/12/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Beschaffungsamt des Bundesministeriums des Innern
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71317200 Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.10 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
10
Numer referencyjny oferty
B 16.11 - 9928/18/VV: 1
Opis

Abschluss einer Rahmenvereinbarung zur Prüfung von ortsveränderlichen Betriebsmitteln in der Bundesverwaltung innerhalb der Bundesrepublik Deutschland

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.evergabe-online.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/10/2018 12:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.