Publications Office of the EU
Francja-Dunkierka: Usługi w zakresie napraw układu elektrycznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Dunkierka: Usługi w zakresie napraw układu elektrycznego

  • Opublikowano
    01/09/2021
  • Termin
    01/10/2021
  • Otwarcie ofert
    04/10/2021
  • Odaítélve
    26/10/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
communauté Urbaine de Dunkerque
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE11 Nord
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50116100 Usługi w zakresie napraw układu elektrycznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
45,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

contrat de maintenance et de dépannage des installations de vidéo protection pour le bon fonctionnement des équipements techniques au stade Tribut à Dunkerque lors des manifestations sportives (accord-cadre à bons de commande)

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: communauté Urbaine de Dunkerque
Adres pocztowy: bp 85530
Miejscowość: Dunkerque Cedex 1
Kod NUTS: FRE11
Kod pocztowy: 59386
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Service des marchés publics
Główny adres: https://www.marches-securises.fr/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/10/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
45,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: eiffage Energie Systèmes Nord
Adres pocztowy: agence de Wambrechies Parc d'activité du Moulin 156 Rue Hélène Boucher CS 70037
Miejscowość: Wambrechies
Kod pocztowy: 59874
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.