Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Hiszpania-Madryt: Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste

  • Opublikowano
    07/03/2019
  • Termin
    05/04/2019
  • Odaítélve
    06/06/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98000000 Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
100,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
EM19-581
Opis

Servicios de una sociedad de clasificación de 4 buques, así como el complejo de buceo en saturación.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Krajowy numer ewidencyjny: Q2867021D
Adres pocztowy: C/ Fruela, 3
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28011
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Główny adres: http://www.salvamentomaritimo.es/conocenos/nuestra-empresa/perfil-contratante
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
100,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bureau Veritas Iberia, S. L.
Adres pocztowy: C/ Valportillo Primera, 22-24, edificio Caoba, polígono industrial La Granja
Miejscowość: Alcobendas
Kod pocztowy: 28108
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.