Publications Office of the EU
Świadczenie usług hotelarskich (nocleg ze śniadaniem, kolacja) w trakcie wydarzeń szkoleniowych organizowanych w Lublinie przez Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej KSSiP w 2026 r. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług hotelarskich (nocleg ze śniadaniem, kolacja) w trakcie wydarzeń szkoleniowych organizowanych w Lublinie przez Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej KSSiP w 2026 r.

  • Opublikowano
    16/01/2026
  • Termin
    03/02/2026
  • Otwarcie ofert
    03/02/2026
  • Odaítélve
    27/03/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55100000 Usługi hotelarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,209,069.90 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
BA-X.2611.3.2025
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich (nocleg ze śniadaniem, kolacja) na wydarzeniach realizowanych w Ośrodku Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej KSSiP w Lublinie w 2026 r. 2. Zamówienie jest podzielone na 6 części. 3. Opis przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia jest szczegółowo określony w projektowanych postanowieniach umowy które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu – zgodnie z art. 139 ustawy Pzp. 6. W przypadkach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, oznacza to, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia w równoważnym stopniu wymagania określone przez Zamawiającego. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej nie podlegają uzupełnieniu. 7. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć: 1 418 200,00 zł brutto w tym: Część 1: 175 560,00 zł brutto Część 2: 241 280,00 zł brutto Część 3: 248 240,00 zł brutto Część 4: 255 200,00 zł brutto Część 5: 232 000,00 zł brutto Część 6: 265 920,00 zł brutto Szczegóły SWZ

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=d02d3ad5-085f-43bf-b39c-b8dd2427afd5
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/02/2026 10:05
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.