Publications Office of the EU
Säkerhetsutbildningar - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Säkerhetsutbildningar

  • Opublikowano
    28/03/2025
  • Termin
    28/04/2025
  • Otwarcie ofert
    29/04/2025
  • Odaítélve
    10/06/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Sveriges Television Aktiebolag
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,800,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
202503
Opis

PS-bolagen har behov av teoretiska, praktiska och digitala säkerhetsutbildningar inrikes inom flera områden exempelvis Fält/personsäkerhet, Hat och hot, PDV, och Stalking. Då ett stort antal medarbetare hos PS-bolagen reser utomlands i tjänsten eller är stationerade utomlands finns det även behov av utbildningar i resesäkerhet och akutsjukvård för utrikesresor.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
29/04/2025 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Pris
Rodzaj: price
Opis: Pris
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2
Kryterium: Kvalitet
Rodzaj: quality
Opis: Kvalitet
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 1
Szacunkowa wartość
5,800,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Vesper Group AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: JOHANNESHOV
Kod pocztowy: 12177
Kraj:
Oficjalna nazwa: Anactio AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: STOCKHOLM
Kod pocztowy: 11156
Kraj:
Oficjalna nazwa: SRS Security AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: STOCKHOLM
Kod pocztowy: 10124
Kraj:
Oficjalna nazwa: To Trust Consulting AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: STOCKHOLM
Kod pocztowy: 10241
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.