Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Доставка и монтаж на климатични системи за нуждите на Община Велико Търново

  • Opublikowano
    12/06/2025
  • Termin
    10/07/2025
  • Otwarcie ofert
    11/07/2025
  • Odaítélve
    09/09/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG321 Велико Търново
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39717200 Urządzenia klimatyzacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
438,378.58 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
498647
Opis

Целта на настоящата обществена поръчка е доставки и монтаж на климатици/ климатични системи за нуждите на Община Велико Търново, съгласно потребностите на Възложителя. Доставките ще се осъществяват на базата на отправено от Възложителя възлагателно писмо, съдържащо информация за вид, количество и точно място или места (адреси) на доставка на климатици/ климатични системи, съобразно конкретните потребности на Община Велико Търново и нейните структури. В предмета на договора за обществена поръчка са включени следните дейности: 1. доставка на климатичните системи до мястото на доставка, посочено във възлагателното писмо; 2. монтаж/инсталация и въвеждане в експлоатация на доставените климатични системи в съответните обекти и помещения; 3. инструктаж на персонала на Възложителя за експлоатация и поддръжка на климатичните системи; 4. гаранционен сервиз на доставените климатици/ климатични системи в рамките на гаранционния срок, считано от датата на подписване на Приемо-предавателния протокол за приемане на доставката и съпътстващите доставката дейности по т. 2 и 3 по-горе.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/498647
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://app.eop.bg/today/498647
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
11/07/2025 13:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Г – Показател за предлаган гаранционен срок /в месеци/ - На оценка подлежи предлагания от участниците срок за гаранционна поддръжка на климатик/ климатична система, посочен в отговор на въпрос 2.3 от Техническото предложение.
Szacunkowa wartość
438,378.58 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Булклима Инженеринг ЕООД
Adres pocztowy:
Miejscowość: гр. София
Kod pocztowy: 1164
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.