Publications Office of the EU
Polska-Bielsko-Biała: Serwery sieciowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Bielsko-Biała: Serwery sieciowe

  • Opublikowano
    16/09/2015
  • Termin
    26/10/2015
  • Otwarcie ofert
    26/10/2015
  • Odaítélve
    17/11/2015
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miasto Bielsko-Biała, Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Miejsce realizacji
NUTS code: PL225 Bielski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48821000 Serwery sieciowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
109,823.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
136,849.80 PLN
Numer referencyjny oferty
INF.271.22.2015
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów typu BLADE dla potrzeb Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 1, które to miejsce jest miejscem wykonania w/w zamówienia, rozszerzenie licencji VMware oraz aktualizacja środowiska VMware.
Szczegółowy zakres zamówienia i wymogów określony jest w załączniku nr 4 do nin. SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest do naprawy wszelkich szkód w miejscu wykonania dostawy, za które odpowiadają solidarnie Wykonawca i podmioty działające w jego imieniu.
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prawidłowej gospodarki odpadami wytworzonymi w wyniku realizacji przedmiotu zamówienia oraz do przestrzegania zasad ochrony środowiska (m.in. do zapobiegania powstawaniu odpadów, ograniczenia ich ilości i ich negatywnego oddziaływania na środowisko, zapewnienia ich odzysku oraz prawidłowego unieszkodliwiania).
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zastosował wyłącznie wyroby: wolne od wad prawnych, pochodzące z legalnego źródła, zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta w Unii Europejskiej, dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami, fabrycznie nowe – tj. wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą dostawy, o wysokiej jakości i wysokiej trwałości użytkowania.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
26/10/2015 10:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
109,823.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
136,849.80 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Advanced Business Systems Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Płk. Dąbka 8
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-732
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.