Publications Office of the EU
Hiszpania-Torrejón de Ardoz: Usługi składowania i magazynowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Hiszpania-Torrejón de Ardoz: Usługi składowania i magazynowania

  • Opublikowano
    13/03/2013
  • Termin
    22/04/2013
  • Odaítélve
    24/05/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Miejsce realizacji
NUTS code: ES España
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
63120000 Usługi składowania i magazynowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
485,166.94 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
255,723.53 EUR
Numer referencyjny oferty
4220013000100
Opis

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Sección Contratación Sea 22
Adres pocztowy: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Miejscowość: Torrejón
Kod pocztowy: 28850
Kraj: ESP
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
485,166.94 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
255,723.53 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Adres pocztowy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.