Publications Office of the EU
Belgia-Wichelen: Produkty suszone - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Wichelen: Produkty suszone

  • Opublikowano
    28/06/2014
  • Termin
    14/08/2014
  • Otwarcie ofert
    14/08/2014
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
OCMW Wichelen
Miejsce realizacji
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15893000 Produkty suszone
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
433,962.27 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2014-027
Opis

Droge voeding, diepvriesproducten en zuivelproducten WZC Molenkouter.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
14/08/2014 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.