Publications Office of the EU
Beoordelings- en ontwikkelingscentra - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beoordelings- en ontwikkelingscentra

  • Opublikowano
    24/09/2025
  • Termin
    26/10/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Elia Asset
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79635000 Usługi centrum oceny dla rekrutacji pracowników
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
WS2738442914
Opis

Scope: assessment and development centers. 1 lot. Initial contract duration: 4 years Extensions: 2 extensions of 2 years.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.elia.be/en/suppliers/information-and-tools
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.elia.be/en/suppliers/information-and-tools
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
2,500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.