Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Materiały reklamowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Materiały reklamowe

  • Opublikowano
    21/12/2020
  • Termin
    22/01/2021
  • Otwarcie ofert
    10/02/2021
  • Odaítélve
    22/04/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Madrid Destino Cultura, Turismo y Negocio, S. A.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
22462000 Materiały reklamowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
480,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
240,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
SP20-00625
Opis

Suministro de artículos de materiales especiales y cartelería de las piezas gráficas diseñadas y editadas por Madrid Destino Cultura, Turismo y Negocio, S. A. a adjudicar mediante procedimiento abierto sujeto a regulación armonizada.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Madrid Destino Cultura Turismo y Negocio, S. A.
Krajowy numer ewidencyjny: A84073105
Adres pocztowy: C/ Conde Duque, 9 -11, 2.ª planta
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28015
Kraj: ESP
Główny adres: https://contratacion.madrid-destino.com/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/02/2021 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
480,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
240,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fernández Miranda, S. A.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.