Publications Office of the EU
Polska-Kraków: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kraków: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    13/03/2020
  • Termin
    15/04/2020
  • Otwarcie ofert
    15/04/2020
  • Odaítélve
    07/07/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Miejsce realizacji
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
788,191.40 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
784,495.20 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
EZP-271-2-5/PN/2020
Opis

Dostawa produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej – 2 zadania dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie: hemostatyczny opatunek chirurgiczny oraz ornithine aspartate, z uwzględnieniem bieżących potrzeb zamawiającego:
— zadanie 1 – hemostatyczny opatrunek chirurgiczny,
— zadanie 2 – ornithine aspartate.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SIWZ, w szczególności:
— Załącznik nr 1 – Istotne postanowienia umowy (IPU),
— Załącznik nr 2 – Formularz oferty,
— Załączniki od nr 3/1 do 3/2 – Formularz cenowy – opis przedmiotu zamówienia.
Oznaczenie kodowe Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Krajowy numer ewidencyjny: 0000039390
Adres pocztowy: ul. Wielicka 265
Miejscowość: Kraków
Kod NUTS: PL213
Kod pocztowy: 30-663
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dział Zamówień Publicznych
Główny adres: http://www.szpitalzdrowia.pl
Drogą elektroniczną:
https://usdk.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/04/2020 11:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.