Publications Office of the EU
Zapewnienie odzieży i uniformizacji dla pracowników "Autobuses Urbanos de Valladolid, S.A." (AUVASA) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zapewnienie odzieży i uniformizacji dla pracowników "Autobuses Urbanos de Valladolid, S.A." (AUVASA)

  • Opublikowano
    30/06/2025
  • Termin
    28/07/2025
  • Otwarcie ofert
    28/07/2025
  • Odaítélve
    16/10/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Consejo de Administración de la Sociedad Anónima Municipal Autobuses Urbanos de Valladolid S.A, (AUVASA)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES418 Valladolid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
935,549.52 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
20250020
Opis

Firma musi wynająć strój mundurowy personelu, który świadczy usługi w kilku działach firmy zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=inp0oFYTnx1PpzdqOdhuWg%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=inp0oFYTnx1PpzdqOdhuWg%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/07/2025 10:05
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.