Publications Office of the EU
Portugalia-Lizbona: Materiały medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lizbona: Materiały medyczne

  • Odaítélve
    10/04/2019
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centro Hospitalar Universitário de Lisboa Central, E. P. E.
Miejsce realizacji
NUTS code: PT Portugal
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33140000 Materiały medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
245,289.50 EUR
Numer referencyjny oferty
1-2.0087/19
Opis

Máscaras faciais, circuito e conectores para VNI, com aluguer e colocação de equipamento.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
245,289.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Centro Hospitalar Universitário de Lisboa Central, E. P. E.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Lisboa
Kod pocztowy:
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.