Publications Office of the EU
Włochy-Sant’Antimo: Usługi psiarni - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Sant’Antimo: Usługi psiarni

  • Opublikowano
    04/10/2018
  • Termin
    14/11/2018
  • Otwarcie ofert
    21/11/2018
  • Odaítélve
    12/09/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centrale unica di committenza tra i comuni di Sant’Antimo (NA) (capofila), Casandrino (NA), Gricignano di Aversa (CE) e Trecase (NA)
Miejsce realizacji
NUTS code: ITF33 Napoli
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITF33 Napoli
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98380000 Usługi psiarni
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
328,500.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
325,215.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

L’appalto ha per oggetto il servizio di ricovero, custodia e mantenimento per una previsione massima di 90 (novanta) cani randagi.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Comune di Sant'Antimo (NA) – Ufficio protocollo
Adres pocztowy: Via Roma 168
Miejscowość: Sant'Antimo
Kod NUTS: ITF33
Kod pocztowy: 80029
Kraj: ITA
Główny adres: www.comune.santantimo.na.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/11/2018 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
328,500.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
325,215.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Associazione Spes onlus
Adres pocztowy:
Miejscowość: Matino
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.