Publications Office of the EU
Поддръжка и обновяване на съществуващ симулатор на машинно отделение на фирма „Кьонсберг диджитал АС“ във ВВМУ „Н.Й.Вапцаров“ - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Поддръжка и обновяване на съществуващ симулатор на машинно отделение на фирма „Кьонсберг диджитал АС“ във ВВМУ „Н.Й.Вапцаров“

  • Opublikowano
    10/05/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ВВМУ "Н.Й. Вапцаров" - Варна
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG331 Варна
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
78,000.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
384235
Opis

Поддръжка и обновяване на съществуващ симулатор на машинно отделение на фирма „Кьонсберг диджитал АС“ във ВВМУ „Н.Й.Вапцаров“

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/384235
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://app.eop.bg/today/384235
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/05/2024 13:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Най-ниска цена
Szacunkowa wartość
78,000.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.