Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Litwa-Wilno: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

  • Opublikowano
    10/12/2019
  • Termin
    13/01/2020
  • Otwarcie ofert
    13/01/2020
  • Odaítélve
    11/02/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT Lietuva
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
176,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
176,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Krajowy numer ewidencyjny: 188704927
Adres pocztowy: Gedimino pr. 19
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT
Kod pocztowy: LT-01103
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Vitalija Jevaišaitė
Główny adres: http://www.nzt.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/01/2020 09:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
176,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
176,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UAB „Asseco Lietuva“
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vilnius
Kod pocztowy:
Kraj: LTU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.