Publications Office of the EU
Czechy-Pardubice: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Pardubice: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

  • Opublikowano
    08/12/2020
  • Termin
    02/02/2021
  • Odaítélve
    24/05/2021
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Pardubický kraj
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,467,200.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,043,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Pardubický kraj
Krajowy numer ewidencyjny: 70892822
Adres pocztowy: Komenského náměstí 125
Miejscowość: Pardubice
Kod NUTS: CZ053
Kod pocztowy: 532 11
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ing. Kateřina Drahovzalová
Główny adres: http://www.pardubickykraj.cz/
Drogą elektroniczną:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,467,200.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,043,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Masák & Partner, s.r.o.
Adres pocztowy: Rooseveltova 575/39
Miejscowość: Praha
Kod pocztowy: 160 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.