Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Warszawa: Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

  • Opublikowano
    26/06/2023
  • Termin
    07/08/2023
  • Odaítélve
    27/11/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Jednostka Wojskowa Nr 2063
Miejsce realizacji
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30125000 Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,044,777.76 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,209,050.53 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
39/23
Opis

1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (kod CPV: 30125000-1 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia podzielono na trzy następujące części:
1) część I zamówienia: Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych;
2) część II zamówienia: Części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek;
3) część III zamówienia: Tusze, głowice, taśmy do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek atramentowych.
3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
4. Zamawiający w załączniku nr 5 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Jednostka Wojskowa Nr 2063
Krajowy numer ewidencyjny: 5211207048
Adres pocztowy: ul. Banacha 2
Miejscowość: Warszawa
Kod NUTS: PL911
Kod pocztowy: 02-097
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Joanna DWORAKOWSKA-WILCZYŃSKA
Główny adres: www.ozdgw.wp.mil.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.