Publications Office of the EU
Belgia-Roeselare: Mundury strażackie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Roeselare: Mundury strażackie

  • Opublikowano
    01/07/2017
  • Anulowano
    11/08/2017
  • Otwarcie ofert
    01/09/2017
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hulpverleningszone Midwest
Miejsce realizacji
NUTS code: BE256 Arr. Roeselare
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE256 Arr. Roeselare
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35811100 Mundury strażackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
ZMW2017/003
Opis

De hulpverleningszones van West-Vlaanderen wensen over te gaan tot de aankoop van dienstkledij voor een periode van 4 jaar. Hiervoor wordt de overheidsopdracht ZMW2017/003 uitgeschreven.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
01/09/2017 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.