Publications Office of the EU
Niemcy-Hohen Neuendorf: Roboty w zakresie budowy autostrad - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hohen Neuendorf: Roboty w zakresie budowy autostrad

  • Opublikowano
    22/05/2023
  • Termin
    22/06/2023
  • Otwarcie ofert
    22/06/2023
  • Odaítélve
    20/07/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Autobahn GmbH des Bundes - NL Nordost
Miejsce realizacji
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE40A Oberhavel
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233110 Roboty w zakresie budowy autostrad
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,198,456.27 EUR
Numer referencyjny oferty
2023-338
Opis

A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.autobahn.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/06/2023 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,198,456.27 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: straat1 GmbH, NL Rostock
Adres pocztowy: Petersdorfer Straße 10
Miejscowość: Rostock
Kod pocztowy: 18147
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.