Publications Office of the EU
W10-42381719 Umowa serwisowa na 3 lata dla FIB-SEM TESCAN, eksploatowanego w IET-1. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

W10-42381719 Umowa serwisowa na 3 lata dla FIB-SEM TESCAN, eksploatowanego w IET-1.

  • Odaítélve
    14/08/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Forschungszentrum Jülich GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA26 Düren
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
221,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
W10-42381719
Opis

Umowa serwisowa na 3 lata na FIB-SEM TESCAN, eksploatowany w IET-1.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Beschreibung siehe oben.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
221,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TESCAN GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Dortmund
Kod pocztowy: 44319
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.