Publications Office of the EU
Niemcy-Fryburg Bryzgowisjki: Komputery przenośne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Fryburg Bryzgowisjki: Komputery przenośne

  • Opublikowano
    18/07/2017
  • Termin
    18/08/2017
  • Otwarcie ofert
    18/08/2017
  • Odaítélve
    25/09/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE13 Freiburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30213100 Komputery przenośne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,999,643.96 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
2017/S 135-276297
Opis

Im Auftrag des Landes Baden-Württemberg schreibt die Universität Freiburg handelsübliche Note-books und Tablets zum Einsatz an den Hochschulen des Landes aus.
Auftragsgegenstand ist die Lieferung von Notebooks und Tablets für wissenschaftliche Anwen-dungen und Lehrbetrieb für die Universität Freiburg und für die bezugsberechtigten Hochschulen des Landes Baden-Württemberg.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Adres pocztowy: Fahnenbergplatz
Miejscowość: Freiburg
Kod NUTS: DE13
Kod pocztowy: 79098
Kraj: DEU
Główny adres: http://www.uni-freiburg.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/08/2017 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.