Publications Office of the EU
Grecja-Veroia: Różne maszyny specjalnego zastosowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Veroia: Różne maszyny specjalnego zastosowania

  • Opublikowano
    24/04/2023
  • Termin
    25/05/2023
  • Otwarcie ofert
    30/05/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Miejsce realizacji
NUTS code: EL521 Ημαθία
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL521 Ημαθία
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42990000 Różne maszyny specjalnego zastosowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,575,305.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Η δημοπρατούμενη σύμβαση περιλαμβάνει την προμήθεια και εγκατάσταση μιας νέας Εγκατάστασης Επεξεργασίας Λυμάτων (Ε.Ε.Λ.), με προκατασκευασμένες μονάδες και κατάλληλο ηλεκτρομηχανολογικό εξοπλισμό, η οποία θα επιτρέψει τον πλήρη έλεγχο του οργανικού φορτίου, των θρεπτικών (αζώτου και φωσφόρου) καθώς και του μικροβιολογικού φορτίου των ανεπεξέργαστων λυμάτων. Με τη λειτουργία της Ε.Ε.Λ. θα εξασφαλιστεί η εναρμόνιση της εκροής με τις ισχύουσες Νομοθετικές διατάξεις (ΑΕΠΟ με ΑΔΑ: ΒΕΥΘΟΡ1Υ-ΔΔΚ, ΚΥΑ 5673/400/1997 - ΦΕΚ192Β/14-3-1997, Απόφαση Νομάρχη Ημαθίας ΟΙΚ.41633/1984 - ΦΕΚ 291Β/10-5-1984). Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου Δημοσίων Συμβάσεων (CPV): 45252130-8 «Εξοπλισμός σταθμού επεξεργασίας λυμάτων». Για λόγους εξασφάλισης της ασφαλούς και βέλτιστης λειτουργίας της Ε.Ε.Λ. και λόγω της φύσης της η σύμβαση είναι ενιαία και δε διαιρείται σε τμήματα. Προσφορές υποβάλλονται για όλα τα τμήματα της σύμβασης.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: www.eprocurement.gov.gr
Krajowy numer ewidencyjny: 191435
Adres pocztowy: ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ 203
Miejscowość: ΒΕΡΟΙΑ
Kod NUTS: EL521
Kod pocztowy: 59131
Kraj: GRC
Osoba wyznaczona do kontaktów: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ
Główny adres: www.deyav.gr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2023 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,575,305.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.