Publications Office of the EU
Remont generalny Albert-Schweitzer-Realschule i Pestalozzi Förderschule - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Remont generalny Albert-Schweitzer-Realschule i Pestalozzi Förderschule

  • Opublikowano
    20/06/2025
  • Odaítélve
    14/07/2025
  • Termin
    05/08/2025
  • Otwarcie ofert
    05/08/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45214200 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
693,774.75 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

W ramach generalnego remontu budynku szkoły Albert-Schweizer-Realschule wymagane są prace szklarskie, fasady PFR (system profili stalowych), drzwi zewnętrzne (system profili stalowych) dla odcinków budowlanych BA1 - BA 3. BA 1 PFR fasada ok. 80 m2 PFR fasada z baldachimem ok. 89 m2 wejście boczne, element drzwi zewnętrznych wieloczęściowy ok. 7 m2 okładzina ściany zewnętrznej / sufitu ok. 12 m2 czysta ok. 40 m2 BA 2 PFR fasada ok. 29 m2 element drzwi zewnętrznych wieloczęściowy ok. 8 m2 okładzina ściany zewnętrznej / sufitu ok. 9 m2 BA 3 element drzwi zewnętrznych wieloczęściowy ok. 7 m2 element drzwi zewnętrznych wieloczęściowy ok. 8 m2 element drzwi zewnętrznych 1-częściowy ok. 4 m2 ok. 04.02.2026 - 17.03.2026 Kolejne etapy budowy, wszystkie prace zakończone i zatwierdzone BA 2: 20.11.2026 – 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Brak luźnego przydziału!

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.subreport.de/E36867744
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.subreport.de/E22833613
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/08/2025 10:15
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Rodzaj: price
Opis: 100 % Preis
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
693,774.75 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bonn
Kod pocztowy: 53119
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Oficjalna nazwa: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaperich
Kod pocztowy: 56767
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.