Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Materiały medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Materiały medyczne

  • Opublikowano
    18/07/2023
  • Termin
    31/08/2023
  • Odaítélve
    23/11/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fakultní nemocnice v Motole
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33140000 Materiały medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,192,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,192,000.00 CZK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2305800BZ
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dezinfekčních uzávěrů na i. v. vstupy v rozsahu dle Přílohy č.1 Kupní smlouvy - Seznam zboží s jednotkovými cenami a v souladu se zadávacími podmínkami.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Fakultní nemocnice v Motole
Krajowy numer ewidencyjny: 00064203
Adres pocztowy: V úvalu 84
Miejscowość: Praha
Kod NUTS: CZ010
Kod pocztowy: 15000
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Bohumil Zelenka
Główny adres: http://www.fnmotol.cz
Drogą elektroniczną:
http://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.