Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Manchester: Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Zjednoczone Królestwo-Manchester: Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

  • Opublikowano
    14/02/2019
  • Termin
    18/03/2019
  • Anulowano
    30/08/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Manchester City Council
Miejsce realizacji
NUTS code: UKD3 Greater Manchester
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKD3 Greater Manchester
Gazdasági ágazat (fő CPV)
70300000 Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
14,000,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
DN392384
Opis

The commission of a service provider to provide dispersed accommodation for the homeless.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.the-chest.org.uk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/03/2019 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.