Publications Office of the EU
Słowenia-Mirna: Usługi w zakresie transportu drogowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowenia-Mirna: Usługi w zakresie transportu drogowego

  • Opublikowano
    24/05/2017
  • Termin
    23/06/2017
  • Otwarcie ofert
    23/06/2017
  • Odaítélve
    01/09/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Občina Mirna
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI Slovenija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
87,671.23 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
399,572.00 EUR
Numer referencyjny oferty
430-0017/2017
Opis

Predmet javnega naročila je sklenitev okvirnega sporazuma za izvajanje prevozov učencev Osnovne šole Mirna za obdobje 4 let.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Občina Mirna
Krajowy numer ewidencyjny: 2399164000
Adres pocztowy: Glavna cesta 28
Miejscowość: Mirna
Kod NUTS: SI
Kod pocztowy: 8233
Kraj: SVN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Občinska uprava, Tanja Šinkovec
Główny adres: http://www.mirna.si
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
23/06/2017 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
87,671.23 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
399,572.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Integral Voznik prevozi, servis in storitve d.o.o.
Adres pocztowy: Ljubljanska cesta 26
Miejscowość: Novo mesto
Kod pocztowy: 8000
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.