Publications Office of the EU
SE-Hässleholm: Usługi zdrowotne świadczone dla firm - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Hässleholm: Usługi zdrowotne świadczone dla firm

  • Opublikowano
    02/05/2012
  • Termin
    08/06/2012
  • Odaítélve
    06/08/2012
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hässleholms kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85147000 Usługi zdrowotne świadczone dla firm
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,300,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
RAM 12/07
Opis

Ekonomiavdelningens Upphandlingsenhet infordrar härmed anbud på företagshälsovård för anställda inom Hässleholms kommun, för Personalavdelningens räkning.
Hässleholms kommun har ca 4 000 anställda, som arbetar inom 13 förvaltningar i en decentraliserad organisation. Kvinnorna utgör 82 %, männen 18 %. Medelåldern bland kommunens anställda är 47 år.
Syftet med upphandlingen är att erbjuda kommunens anställda en företagshäl-ovård med hög kompetens inom följande områden: Arbetsorganisation, beteendevetenskap, ergonomi, medicin, rehabilitering, teknik och hälsa till en rimlig kostnad.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,300,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HälsoRingen Arbetsliv AB
Adres pocztowy: Gärdesvägen 4
Miejscowość: Hässleholm
Kod pocztowy: 281 41
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.