Publications Office of the EU
Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

  • Opublikowano
    31/01/2025
  • Termin
    03/03/2025
  • Otwarcie ofert
    03/03/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Unidade de Saúde Local do Tâmega e Sousa, E.P.E
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33111100 Stoły rentgenowskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
235,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://community.vortal.biz,
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://community.vortal.biz,
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/03/2025 18:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Preço
Szacunkowa wartość
235,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.