Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Odzież przeciwdeszczowa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Czechy-Praga: Odzież przeciwdeszczowa

  • Opublikowano
    11/10/2023
  • Termin
    25/01/2024
  • Anulowano
    22/05/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Generální ředitelství cel
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18220000 Odzież przeciwdeszczowa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
18,139,095.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Przedmiotem umowy jest zawarcie ramowej umowy dostawy: — kurtka softshell niebieska dla mężczyzn, – kurtka softshell odblaskowa dla mężczyzn, – kurtka softshell niebieska dla kobiet, – kurtka softshell odblaskowa dla kobiet. Przedmiot zamówienia został doprecyzowany w załączniku 1 ZD – Specyfikacja techniczna (załączniki 1.1–1.7) i załączniku 2 ZD – Wiążący wzór umowy ramowej.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Generální ředitelství cel
Krajowy numer ewidencyjny: 71214011
Adres pocztowy: Budějovická 1387
Miejscowość: Praha
Kod NUTS: CZ010
Kod pocztowy: 14000
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Mgr. Jana Preislerová
Główny adres: http://www.celnisprava.cz
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/portal/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
18,139,095.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.