Publications Office of the EU
HWK DO VE440 Dom Inżynierii Elektrycznej 1B i 3 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

HWK DO VE440 Dom Inżynierii Elektrycznej 1B i 3

  • Opublikowano
    05/05/2026
  • Termin
    12/06/2026
  • Otwarcie ofert
    12/06/2026
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Handwerkskammer Dortmund
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
HWK DO VE440 Elektrotechnik Haus 1B und 3
Opis

Izba Rzemieślnicza w Dortmundzie zamierza budować, odnawiać i rozszerzać swoją działalność edukacyjną. Ogólny środek konstrukcyjny obejmuje nowy budynek domu 3 i rozbudowę domu 1, a także powiązane obiekty zewnętrzne. Usługi obejmują sieć elektryczną, transmisję danych, ochronę odgromową, prace fotowoltaiczne.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y43MNKL
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y43MNKL
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/06/2026 11:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.