Publications Office of the EU
Łotwa-Ryga: Usługi dowożenia posiłków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Łotwa-Ryga: Usługi dowożenia posiłków

  • Odaítélve
    26/09/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: LV006 Rīga
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55521200 Usługi dowożenia posiłków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
284,048.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
281,456.00 EUR
Numer referencyjny oferty
RDLD 2016/44
Opis

Rīgas patversmes klientu ēdināšanas pakalpojumi.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
284,048.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
281,456.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Pilnsabiedrība “Complex food”
Adres pocztowy: Brīvības gatve 369
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1024
Kraj: LVA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.