Publications Office of the EU
Regularne kontrole bezpieczeństwa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakup części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oprzyrządowania medycznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Regularne kontrole bezpieczeństwa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakup części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do oprzyrządowania medycznego

  • Opublikowano
    28/07/2025
  • Termin
    01/09/2025
  • Otwarcie ofert
    01/09/2025
  • Odaítélve
    27/10/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Záchranná služba Košice
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK042 Košický kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
672,823.06
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
0378/ZSKE-RVO/2025
Opis

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie regularnych przeglądów bezpieczeństwa-technicznych, napraw usterek, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zakup części zamiennych oraz zapewnienie zakupu materiałów eksploatacyjnych do oprzyrządowania medycznego przez zamawiającego na okres 36 miesięcy. Przedmiot zamówienia dzieli się na pięć odrębnych części: Część 1: Kontrole techniczno-bezpieczeństwa, serwis i części zamienne do oprzyrządowania medycznego I. Część 2: Kontrole techniczno-bezpieczeństwa, serwis i części zamienne do przyrządów medycznych II. Część 3: Kontrole techniczno-bezpieczeństwa, serwis i części zamienne do przyrządów medycznych III. Część 4: Części zamienne i zaopatrzenie do sprzętu medycznego Część 5: Akcesoria do materiałów eksploatacyjnych MASSIMO SpO2 Szczegółowa definicja przedmiotu zamówienia dla każdej części, w tym sporządzone specyfikacje techniczne i wymagania instytucji zamawiającej dotyczące przedmiotu zamówienia, znajduje się w sekcji A.3 Opis przedmiotu zamówienia oraz w sekcji A.5 Projekt warunków zamówienia.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://kezachranka.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/68
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://kezachranka.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/68
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
01/09/2025 09:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.