Publications Office of the EU
Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika

  • Opublikowano
    12/05/2025
  • Termin
    26/05/2025
  • Otwarcie ofert
    26/05/2025
  • Odaítélve
    05/09/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miasto Białystok
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL841 Białostocki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233162 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,107,317.40 PLN
Numer referencyjny oferty
ZDM- XIV.271.15.2025
Opis

1Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Dolistowskiej na odcinku od ul. 42 Pułku Piechoty do ul. Generała Nikodema Sulika. Zakres zamówienia obejmuje: 1) budowę drogi dla rowerów i drogi dla pieszych i rowerów o długości około 388 mb; 2) budowę drogi dla pieszych, 3) budowę 25 miejsc postojowych, 4) przebudowę fragmentu jezdni, 5) budowę kanalizacji teletechnicznej, 6) przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Gen. N. Sulika i ul. Dolistowskiej, 7) budowę przykanalików sieci kanalizacji deszczowej do wpustu ulicznego, 8) budowę przyłącza energetycznego nN do zasilania wiaty przystankowej, 9) roboty ziemne i rozbiórkowe, 10) regulację armatury na istniejącym uzbrojeniu, 11) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów, 12) montaż stojaków rowerowych, 13) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/05/2025 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: cena ofertowa
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 70
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: okres gwarancji
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 30
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,107,317.40 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Przedsiębiorstwem Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o. o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Białystok
Kod pocztowy: 15-680
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.