Publications Office of the EU
Francja-Rouen: Usługi audytu finansowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Rouen: Usługi audytu finansowego

  • Opublikowano
    08/06/2022
  • Termin
    05/07/2022
  • Otwarcie ofert
    06/07/2022
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
département de Seine-Maritime
Miejsce realizacji
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79212100 Usługi audytu finansowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
120,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

le contrat porte sur les prestations suivantes : Notation d'émetteur et des programmes d'émissions du Département de la Seine-MaritimeLa consultation porte sur le recours à une agence de notation pour procéder à l'attribution et le suivi de notes d'émetteur à court et long terme du Département de la Seine-Maritime, à la notation de son programme d'émission de titres Euros Medium Term Notes (Emtn) et son suivi, ainsi qu'à la notation (et son suivi) d'un éventuel programme de titres négociables à court terme que le Département pourrait mettre en place

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.mpe76.fr/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/07/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
120,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.