Publications Office of the EU
Gefaseerde aanschaf/vervanging beademingsmachines t.b.v. afdeling IC volwassenen UMCG - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gefaseerde aanschaf/vervanging beademingsmachines t.b.v. afdeling IC volwassenen UMCG

  • Opublikowano
    25/06/2025
  • Termin
    19/09/2025
  • Otwarcie ofert
    19/09/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) / Poliklinische Apotheek UMCG
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL112 Delfzijl en omgeving
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33157400 Medyczna aparatura oddechowa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
T101832
Opis

De opdracht omvat gefaseerde leveringen van beademingsmachines ten behoeve van afdeling Intensive Care Volwassen (ICV) en (PACU). Het UMCG is voornemens over te gaan tot het sluiten van een (1) Raamovereenkomst met een looptijd van vier (4) jaar met opties tot verlenging van tweemaal (2x) twaalf (12) maanden. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is hierdoor zes (6) jaar. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst wordt het gehele park beademingsmachines (47 stuks) vervangen. Daarnaast is UMCG voornemens een (1) wachtkamerovereenkomst te sluiten met een looptijd van maximaal twaalf (12) maanden.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://s2c.mercell.com/today/101832
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://s2c.mercell.com/today/101832
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
19/09/2025 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
2,400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.